събота, април 20, 2024
НачалоНБАДеМар ДеРоузън с лекция срещу Бостън (видео)

ДеМар ДеРоузън с лекция срещу Бостън (видео)

Чикаго с обрат след изоставане от 19 точки

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Чикаго заличи пасив от 19 точки от второто полувреме, за да стигне до шести успех в НБА през 2021/2022. Булс се справиха с Бостън със 128:114 като гости, което им донесе втора поредна победа в лигата.

НАЙ-ДОБРИ: ДеМар ДеРоузън наниза 37 точки за Чикаго, като бе 15/20 при стрелбата си от игра, допълнени от 7 борби. Зак Лавин добави 26 и 7 асистенции. Айо Досунму се включи от пейката с 14 точки.

Джейлън Браун бе най-резултатен за Бостън с 28 точки и 7 борби. С по 20 се разписаха Ал Хорфорд и Джейсън Тейтъм, като първият овладя и 10 борби, за да оформи дабъл-дабъл. Маркъс Смарт остана с 16 точки.

КЛЮЧЪТ: Булс нанесоха своя удар в последната четвърт, след като лимитираха съперника до 11 точки, отвръщайки с 39. Това помогна на „биковете“ да си осигурят победата, стигайки до аванс от 14 точки.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 3 ноември Чикаго ще гостува на Филаделфия, а Бостън ще има за съперник Орландо.