21.8 C
НачалоНБАДалас смачка Голдън Стейт (видео)

Далас смачка Голдън Стейт (видео)

Маверикс с четвърти успех в последните си пет мача в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Далас ликува за четвърти път в последните си пет мача в НБА. Маверикс минаха през Голдън Стейт със 133:103 като гости, за да увеличат актива си с победи в лигата на 34.

НАЙ-ДОБРИ: Лука Дончич се разписа с 39 точки, 6 борби и 8 асистенции за Далас, като бе 15/23 при стрелбата си от игра. По 13 добавиха Дориан Фини-Смит, Николо Мели и Тим Хардуей Джуниър.

Стеф Къри бе най-резултатен за Голдън Стейт с 27 точки. Майкъл Мълдер остана с 26 и 5 борби.

КЛЮЧОВИЯТ МОМЕНТ: Уориърс не успяха да отбележат в общо 9 минути и 40 секунди през първата и втората част, като бяха 5/27 при стрелбата си от игра. Това даде възможност на Далас да поведе с 47:16 и оттам връщане нямаше.