13.8 C
четвъртък, март 28, 2024
НачалоБългарияВенцислав Петков: Радвам се за победата

Венцислав Петков: Радвам се за победата

През второто полувреме започнахме с по-агресивна защита, сподели гардът на Левски Лукойл

Левски Лукойл приключи първия етап в НБЛ с победа, след като се наложи над Черно море Тича с категоричното 102:74 у дома. За успеха на столичани Венцислав Петков се разписа с 18 точки, допълнени от 6 борби, 5 асистенции и 2 откраднати топки за 32 минути в игра.

Радвам се за победата. Черно море беше с млади състезатели, които хвърлиха много сили и се получи интересен мач. През второто полувреме започнахме с по-агресивна защита и това ни донесе успеха“, сподели гардът на Левски Лукойл.

Левски Лукойл се справи с Черно море Тича за едно полувреме (видео)