8.9 C
НачалоНБАБруклин унижи Юта (видео)

Бруклин унижи Юта (видео)

“Мрежите” прекъснаха серия от две поредни загуби в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Макар и без Кевин Дюрант, който е под карантина, Бруклин прекъсна серия от две поредни загуби в НБА. “Мрежите” минаха през Юта със 130:96 у дома.

НАЙ-ДОБРИ: Кайри Ървинг се отчете с 29 точки, 6 борби и 5 асистенции за Бруклин. Карис Лавърт се включи от пейката с 24 и 5 асистенции. Джарет Алън оформи дабъл-дабъл – 19 точки и 18 борби.

Донован Мичъл бе най-резултатен за Юта с 31 точки. Джордан Кларксън остана с 12.

СТАТИСТИКАТА НЕ ЛЪЖЕ: Нетс, които претърпяха поражения в четири от последните си пет двубоя в НБА, не допуснаха изоставане през целия мач. Домакините излязоха напред с 35:14 в края на първата част, а на голямата почивка имаха аванс от 19 точки.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 7 януари Бруклин ще приеме Филаделфия, а след по-малко от 24 часа Юта ще гостува на Ню Йорк.