9.6 C
НачалоНБАБруклин с обрат при гостуването си на Финикс (видео)

Бруклин с обрат при гостуването си на Финикс (видео)

“Мрежите” заличиха пасив от 21 точки

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Джеймс Хардън вдъхнови Бруклин за обрат при визитата му на Финикс след 128:124. Това бе четвърта поредна и общо 18-та победа за “мрежите” в НБА през 2020/2021.

НАЙ-ДОБРИ: Брадата навъртя на сметката на Бруклин 38 точки, от които 5 тройки, в добавка към 7 борби и 11 асистенции. Джо Харис се отчете с 22. Джеф Грийн се включи от пейката с 18 точки и 8 борби.

Крис Пол бе най-резултатен за Финикс с 29 точки и 7 асистенции. Девин Букър остана с 22 и 7 асистенции.

И ОЩЕ: Нетс заличиха пасив от 21 точки, дошъл след две части игра, за да стигнат до триумфа, като това е най-голямото им завръщане за едно полувреме откакто са част от лигата от 1976 г. насам.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 18 февруари Бруклин ще гостува на шампионите от Лейкърс, а ден по-късно Финикс ще се изправи срещу Ню Орлиънс.