4.8 C
НачалоНБАБруклин не се даде на Кливланд (видео)

Бруклин не се даде на Кливланд (видео)

"Мрежите" регистрираха успех №11 в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Бруклин излезе победител в осем от последните си 10 мача в НБА. „Мрежите“ се наложиха над Кливланд със 109:99 у дома и вече имат баланс от 11-5 в лигата през 2021/2022.

НАЙ-ДОБРИ: Джеймс Хардън отбеляза 27 точки за Бруклин плюс 10 борби и 7 асистенции. Ламаркъс Олдридж добави 24 и 7 борби. Кевин Дюрант приключи с 23 точки. Пати Милс вкара 21.

Рики Рубио бе най-резултатен за Кливланд с 25 точки и 5 асистенции. Дариус Гарланд остана с 24, 5 борби и 6 асистенции.

КЛЮЧЪТ: Кавалиърс се върнаха в двубоя след изоставане от 21 точки и намалиха до 73:81 след силна трета част. На два пъти Нетс дръпваха с 13 точки през четвъртия период, но гостите се доближи след 89:96. „Мрежите“ решиха всичко с 13 точки в последните три минути.

КАКВО ПРЕДСТОИ: В следващия си мач утре сутрин Кливланд ще приеме Голдън Стейт, а в петък Бруклин ще играе срещу Орландо.