7.9 C
НачалоБългарияБойко Миленков: Имахме нужда от тази победа

Бойко Миленков: Имахме нужда от тази победа

Всички момчета се стараха, заяви треньорът на Берое

Хубава победа. Имахме нужда от нея и съчетана с идващите празници ни дава настроение. Откъм игра естествено имам забележки особено в защита, но въпреки това всички момчета се стараха и ги поздравявам за победата. Антон Кук беше в лошо състояние, цяла вечер беше със стомашно неразположение, но стисна заби и изигра мача. Весели коледни празници на всички привърженици на Берое и баскетбола“, заяви треньорът на старозагорци Бойко Миленков след успеха над Ямбол с 91:76 в мач от 9 кръг в НБЛ.

Берое използва силна последна четвърт срещу Ямбол (видео)

Ето и какво каза след срещата баскетболистът на Берое Мартин Сотиров, който вкара 17 точки:

Започнахме малко бавно, особено през първото полувреме. Бяхме меки в защита, липсваше ни агресия, като цяло можехме по-стегнато да започнем, но второто полувреме за късмет оправихме тези неща, особено през последната четвърт. Трябваше доста по-рано да направим разлика и да решим мача. Все пак накрая всичко се нареди добре и имаме настроение от победата.“