14.8 C
сряда, април 24, 2024
НачалоЕвропаАрмани Милано тласна ЦСКА Москва към най-ниско резултатния му двубой в Европа...

Армани Милано тласна ЦСКА Москва към най-ниско резултатния му двубой в Европа от девет години (видео)

Защита като по учебник за селекцията на Еторе Месина

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Армани Миланo зае еднолично третото място в класирането на Евролигата, записвайки 13-ти успех през сезона. Тимът на Еторе Месина се наложи над ЦСКА Москва с 67:57 като гост в дуела на два от най-добрите състави в турнира на богатите, който бе част от програмата на 22 кръг.

И ОЩЕ: Това бе най-ниско резултатният двубой на руския гранд от 2013 г. насам. Преди близо девет години ЦСКА Москва отбелязва 52 точки в полуфинала на надпреварата срещу Олимпиакос.

НАЙ-ДОБРИ: Армани Милано не може да разчита на Луиджи Датоме, който е с травма в левия глезен. В негово отсъствие Девън Хол и Трой Даниелс завършиха с по 13 точки. Кайл Хайнс добави 12.

Габриел Люндберг бе най-резултатен за ЦСКА Москва с 15 точки. Торнике Шенгелия се отчете с 13 и 7 борби.

КЛЮЧЪТ: Гостите поведоха още в началото, но установиха пълен контрол над двубоя през второто полувреме. Армани Милано дръпна с 62:46 след серия от 10-0 в средата на четвъртия период, лимитирайки съперника до 22 точки след почивката.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 28 януари Армани Милано ще се изправи срещу Жалгирис, а ЦСКА Москва ще спори с УНИКС Казан.