сряда, април 24, 2024
НачалоЕвропаАлександър Везенков: Изиграхме невероятна трета четвърт

Александър Везенков: Изиграхме невероятна трета четвърт

Направихме всичко възможно, за да победим, добави крилото на Олимпиакос

Най-важното нещо за нас бе да направим обрат след паузата. Не играхме добре през по-голямата част от първото полувреме, но изиграхме невероятна трета четвърт и спечелихме мач, който трябваше да вземем„, сподели Александър Везенков след победата на своя Олимпиакос над Жалгирис с 83:68 в среща от Евролигата.

Имахме наистина важен мач срещу Барселона, който е един от най-добрите отбори в лигата. Не започнахме този двубой както трябва. Но треньорът Йоргос Барцокас ни даде наставления на почивката и ние направихме всичко възможно, за да победим„, добави крилото, който финишира с 12 точки и 6 борби за 16 минути.

Везенков даде искрата на Олимпиакос за обрат срещу Жалгирис (видео)