10.2 C
петък, април 26, 2024
НачалоЕвропаЧернокожев и Левице с грешна стъпка в Словакия

Чернокожев и Левице с грешна стъпка в Словакия

13 минути в игра за българина срещу Искра Свит

Цветомир Чернокожев и Левице допуснаха трета загуба в първенството на Словакия през този сезон. Българинът и тимът му отстъпиха на Искра Свит със 74:94 в мач като гости в мач от 7 кръг в местния шампионат.

Крилото се включи от пейката за Левице, като остана на паркета 13 минути. В тях Цветомир Чернокожев се разписа с 2 точки, като бе 1/1 при стрелбата си от средно разстояние. От неговите съотборници Зоран Въркич отбеляза 22 точки.

Де`Шоун Парсънс бе най-резултатен за Искра Свит с 23 точки и 9 борби.

Левице има в актива си и 3 победи, като заема четвърто място във временното класиране. На 24 октомври от 19.00 ч. Цветомир Чернокожев и компания ще гостуват на Приевидза.