4.8 C
НачалоБългари в чужбинаЧернокожев и Левице изпуснаха Приевидза в Словакия

Чернокожев и Левице изпуснаха Приевидза в Словакия

8 точки за крилото след включване от пейката

Цветомир Чернокожев и Левице не успяха да запишат нова победа в Словакия. Българинът и тимът му изпуснаха Приевидза след 75:76 като гости в мач от 8 кръг в местното първенство.

Крилото се включи от пейката за Левице, като се задържа в игра 14 минути. В тях бившият играч на Академик София се отчете с 8 точки, 4 борби и 1 чадър, като бе 1/3 от средно разстояние и 2/3 зад дъгата.

От неговите съотборниците Хенри Уейд-Чатмън отбеляза 20 точки.

За Приевидза Миха Васъл бе най-добър с 22 точки, 8 борби и 5 асистенции. Именно той вкара решителната тройка 14 секунди преди сирената, с която донесе успеха на своя тим.

Левице има баланс от 3-4, като заема четвърто място във временното класиране. На 28 октомври Цветомир Чернокожев и компания ще приемат Интер Братислава.