четвъртък, март 28, 2024
НачалоБългарияЦСКА триумфира на БУБА Къп

ЦСКА триумфира на БУБА Къп

Във финал на турнира тимът на Планимир Дафинов се наложи над БУБА Баскет

ЦСКА спечели 12-тото издание на БУБА Къп „Емануил Божков“. Тимът, воден от Планимир Дафинов, победи БУБА Баскет с 41:28 във финала на турнира, който се игра по-рано днес в зала „Триадица“.

ЦСКА спечели 12-то издание на БУБА Къп "Емануил Божков".Тимът, воден от Планимир Дафинов победи Буба Баскет в…

Публикувахте от BUBA basketball в Неделя, 27 септември 2020 г.

Момчетата на Емилия Кръстева завършиха втори, а третото място остана за Делфин, който се наложи над Балкан с 69:58 в дуела за бронза.

Делфин Бургас спечели бронзовите медали на12-тото изданиена Буба "Къп Емануил Божков". Момчетата, водени от Петко…

Синът на покойния Емануил Божков – Иван Божков награди шампионите. Борил Петров връчи сребърните медали на момчетата от БУБА Баскет, а бронзовите медалисти от Делфин бяха наградени от национала Крис Минков.