събота, април 20, 2024
НачалоНБАНБА призна за неотсъдени нарушения на Милуоки – Маями

НБА призна за неотсъдени нарушения на Милуоки – Маями

И в двете ситуации замесен бе Джими Бътлър

НБА призна за грешки на съдиите по време на последния мач от плейофите между Милуоки и Маями. Според официалния доклад на лигата за последните две минути, е имало две неотсъдени нарушения на играчи на Бъкс.

При резултат 107:106 в полза на Хийт, Джими Бътлър е трябвало да изпълни два опита от линията за наказателни удари. Фаулът срещу крилото е извършен от Джордж Хил 24.2 секунди преди края на редовното време.

Вместо това, Милуоки стигна до равенство и след това до продължение.

1.47 мин. преди края на последната четвърт, съдиите не видяхa нарушение на Ерик Бледсоу срещу Джими Бътлър, когато топката излизаше извън игрището.

Срещата приключи с победа на Милуоки със 118:115 след продължение за 1-3 в серията от полуфиналите на Изток.