9.1 C
НачалоЕвропаМануел Марков: Не бяхме на нивото на Целе

Мануел Марков: Не бяхме на нивото на Целе

Те искахме повече от нас тази победа, допълни треньорът на Монтана 2003

„Няма какво много да се каже за това представяне, защото ние не бяхме на нивото на Целе. Първото полувреме беше ужасно за нас, защото нямахме енергия в играта си, не се борихме, докато съперникът се бореше навсякъде по терена и искаше да вземе всяка топка„, заяви треньорът на Монтана 2003 Мануел Марков след загубата от словенките с 51:77 в мач от Адриатическата лига за жени.

След такъв старт на мача е много трудно да се върнеш, затова второто полувреме бе по-различно, но нямахме шанс да се върнем. Поздравявам Целе и техният треньор. Те искахме повече от нас тази победа. Това, което се случи, е това, което видяхме на терена„, коментира наставникът на българския вицешампион, който допусна второ поражение в турнира.

Монтана загуби битката за върха в своята група в Адриатика (видео)