7.9 C
НачалоНБАЛейкърс се изкачиха седми на Запад (видео)

Лейкърс се изкачиха седми на Запад (видео)

"Езерняците" взеха победа като гости на Минесота

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Лос Анджелис Лейкърс биха за пети път в последните си шест мача в НБА и се изкачиха седми в Западната конференция. „Езерняците“ спечелиха срещу Минесота със 123:111 като гости и вече са с баланс от 39-38.

НАЙ-ДОБРИ: Антъни Дейвис достигна до дабъл-дабъл за Лейкърс – 38 точки и 17 борби. Леброн Джеймс добави 18, 10 борби и 6 асистенции. Остин Рийвс финишира с 15 точки и 6 борби.

Майк Конли бе най-резултатен за Минесота с 25 точки и 7 асистенции. Карл-Антъни Таунс се отчете с 23 и 8 борби. Кайл Андерсън остана със 17 точки и 6 асистенции.

КЛЮЧЪТ: Лейкърс заличиха пасив от 13 точки, допуснат след почивката, след серия от 24-2. В последната четвърт пък Антъни Дейвис взе нещата в свои ръце и с 12 поредни точки във финалните 4 минути осигури успеха на отбора от Ел Ей.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 3 април Лейкърс ще гостуват на Хюстън, докато Минесота ще бъде домакин на Портланд.