18.8 C
НачалоНБАКливланд обърна Бостън след изоставане от 19 точки (видео)

Кливланд обърна Бостън след изоставане от 19 точки (видео)

Победа №9 за "кавалерите" в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Кливланд заличи пасив от 19 точки, за да направи пълен обрат срещу Бостън в НБА. „Кавалерите“ не се дадоха на съперника след 91:89 у дома, за да поставят на сметката си девети успех в лигата през сезона.

НАЙ-ДОБРИ: Дариус Гарланд отбеляза 22 точки плюс 6 асистенции за Кливланд. Новoбранецът Еван Моубли добави 19 и 9 борби. Рики Рубио се разписа с 16 точки, 5 борби и 7 асистенции.

Денис Шрьодер бе най-резултатен за Бостън с 28 точки. Джейсън Тейтъм вкара 21. Робърт Уилямс III остана с 12 точки и 16 борби.

КЛЮЧЪТ: Селтикс водеха със 72:53 3 минути пред края на третата четвърт, но домакините отговориха със серия от 24-4, за да излязат напред със 77:76 в средата на последния период. Надлъгването продължи преди Дариус Гарланд да осигури успеха на Кавс с два успешни наказателни удара 9.4 секунди преди края.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 16 ноември двата отбора ще излязат отново един срещу друг.