10.2 C
НачалоБългарияЗагуба за БУБА на старта на "София Къп" (видео)

Загуба за БУБА на старта на „София Къп“ (видео)

Столичният тим отстъпи на Раднички Крагуевац

Момчетата на БУБА Баскетбол отстъпиха драматично на Раднички Крагуевац със 79:82 в първия си мач от турнира „София Къп“. Надпреварата бе официално открита като Малина Едрева от Столичния общински съвет хвърли спорната топка на двубоя на домакините.

БУБА започна по-концентрирано мача, но до края на полувремето играчите на сръбския тим се съвзеха и спечелиха втората четвърт с 30:18. Последваха още два разменени периода, за да се стигне до успеха на Раднички с 3 точки.

Лазар Петров и Христо Вичев бяха най-резултатни за столичани с по 15 точки, а по 11 вкараха Кирил Димитров и Йоан Христев.

В другия мач от първия ден северномакедонският Водно Сънс Партизан победи Арис с 97:70.

Днес БУБА Баскетбол излиза срещу Арис в 12.00 ч.