12.1 C
четвъртък, май 23, 2024
НачалоБългарияВасил Евтимов: Този път играхме баскетбол 23 минути

Васил Евтимов: Този път играхме баскетбол 23 минути

Чакаме някой да ни подари мача и това е основният проблем, допълни треньорът на Черноморец

Този път играхме баскетбол 23 минути. В последните 17 това не беше баскетбол. Според мен, подценихме Черно море Тича и поздравявам момчетата, защото дойдоха и се биха до края. Показаха истински характер. Моят отбор може би не заслужаваше да спечели този мач. Това е непрофесионална грешка от тяхна страна. Не може с такова безхаберие да се отнасяме към противника. Преди двубоя казах, че това са млади момчета, които ще дойдат за победа. По същия начин стана и във Варна. Чакахме до последно да спечелим и накрая загубихме„, заяви треньорът на Черноморец Васил Евтимов след успеха на тима си над варненци със 79:67.

Вече встъпваме в период от шампионата, в който те трябва да израснат като играчи, за да може когато мачът е в наши ръце, да си го вземем. Чакаме някой да ни подари срещата и в момента това е основният проблем. Исках да пусна в игра момчетата от пейката, но първите от стартовата петица не се стараха, както трябва и не ми оставиха избор. Хубавото е, че победихме, това е четвърта победа за нас. Предстоят ни два тежки мача с Рилски спортист и Левски, но ако играем по този начин, ще е много грозна гледка“, добави наставникът на бургазлии.

Черноморец удържа Черно море Тича в морския дуел в НБЛ (видео)