четвъртък, март 28, 2024
НачалоНБАБруклин обърна Денвър, стопира негативна серия в НБА (видео)

Бруклин обърна Денвър, стопира негативна серия в НБА (видео)

"Мрежите" заличиха пасив от 21 точки

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Бруклин прекъсна серия от четири поредни загуби в НБА. Това се случи, след като „мрежите“ се наложиха над Денвър със 125:119 като гости, за да запишат 44-ти успех в лигата през 2020/2021.

НАЙ-ДОБРИ: Кевин Дюрант се разписа с 33 точки, 11 борби и 7 асистенции за Бруклин. Кайри Ървинг добави 31. Блейк Грифин се отчете с 20 точки.

Никола Йокич бе най-резултатен за Денвър с 29 точки, 7 борби и 6 асистенции. Майкъл Портър Джуниър остана с 28.

КЛЮЧОВИЯТ МОМЕНТ: След като изоставаха с 21 точки през първото полувреме, Нетс направиха обрат в средата на последната четвърт след тройка на Джо Харис за 111:110. Нъгетс все пак имаха шанс в края, но Никола Йокич пропусна, а два успешни наказателни удара на Кевин Дюрант сложиха точка на спора за 122:119.