21.8 C
НачалоБългари в чужбинаБорислава Христова за Горжов: Трябва да се върнем към стила си

Борислава Христова за Горжов: Трябва да се върнем към стила си

Дадохме на противника твърде много точки от бърза атака, казва българката

Борислава Христова се завърна на паркета след няколко седмица карантина в Полша. Българката се превърна във водещ реализатор на своя Горжов в двубоя срещу Люблин, след като отбеляза 15 точки, но това не бе достатъчно за успеха след 59:81.

През първото полувреме дадохме на противника твърде много лесни точки от бърза атака, не се връщахме в защита. Морган Берч е много добър играч и не мисля, че сме намерили начин да я спрем. Това даде на играчите на Люблин голямо предимство. Сега имаме почивка. Трябва да подобрим играта си и да се върнем към стила си”, коментира Борислава Христова пред медиите в Полша.

Борислава Христова със силно завръщане в Полша

Горжов има в актива си 2 победи и 2 загуби, като заема седмо място във временното класиране. Следващият двубой на Борислава Христова и тимът й ще бъде на 21 ноември срещу ГТК Гдиня.