КАКВО СЕ СЛУЧИ: Юта е под пара напоследък и не пропусна да добави още една победа към баланса си през този сезон в НБА за 36-18. “Джазмените” отказаха Маями със 116:101 у дома.

НАЙ-ДОБРИ: Донован Мичъл изведе Юта до четвърти пореден триумф в лигата с 26 точки. Боян Богданович добави 22 и 7 борби. Джордан Кларксън се разписа с 21 точки.

Джими Бътлър бе най-резултатен за Маями с 25 точки и 8 борби. Дънкан Робинсън остана с 18.

ПОВРАТНА ТОЧКА: “Горещите” имаха аванс от 9 точки през първото полувреме, но Юта не се отказа. Домакините направиха серия от 18-7 през третия период, за да обърнат до 79:72 и до края не отстъпиха лидерството.

КАКВО ПРЕДСТОИ: След паузата за Мача на звездите в НБА Юта ще приеме Сан Антонио на 21 февруари, а ден по-рано Маями ще гостува на Атланта.