КАКВО СЕ СЛУЧИ: Цървена Звезда прекъсна серия от четири поредни загуби в Евролигата, като вече има баланс от 10-13. Това се случи след като сръбският гранд повали Панатинайкос със 78:73 у дома в мач от 23 кръг.

НАЙ-ДОБРИ: Кевин Пънтър навъртя 24 точки за Цървена Звезда, като бе 10/11 от линията за изпълнение на наказателни удари. Стратос Перпероглу добави 12.

ДеШоун Томас и Йоргос Папаянис отбелязаха по 12 точки за ПАО. Джимър Фредет остана с 11.

ПОВРАТНА ТОЧКА: Цървена Звезда навакса пасив от 11 точки през последната четвърт, а тон за обрата даде Кевин Пънтър с няколко ключови коша във финалните две минути на двубоя.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 7 февруари Цървена Звезда ще гостува на Химки, а ПАО ще приеме Зенит.