КАКВО СЕ СЛУЧИ: Фенербахче сложи край на серия от загуби в Евролигата, записвайки втора победа. Пред своята публика в Истанбул селекцията на легендата Желко Обрадович надви Байерн Мюнхен с 90:82 в мач от 7 кръг в турнира на богатите.

НАЙ-ДОБРИ: Дерик Уилямс даде тон на Фенербахче с 19 точки. Мелих Махмутоглу добави 14. Костас Слукас се отчете с 13 точки.

Грег Монро бе най-добър за Байерн с 19 точки и 7 борби. Владимир Лучич остана с 14 и 7 борби.

ПОВРАТНА ТОЧКА: След 30 минути игра Фенербахче изоставаше с 61:62, но нямаше намерение да се предава. Домакините направиха серия от 12-0 в първите минути на последната четвърт, с коeто си осигуриха успеха.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 15 ноември Фенербахче ще играе с ЦСКА Москва, а Байерн Мюнхен ще гостува на Валенсия.