Първо, поздравления за съперника, който игра по-добре от нас. Очаквах от тях да бъдат по-агресивни, особено в защита, тъй като ние първото полувреме не полагахме повече усилия, особено в отбрана. Последната част играхме ужасно в нападение, взехме неправилни решения, не движихме добре топката, допуснахме грешки и загубихме. В някои моменти от третата част изпуснахме във важни ситуации и реферите допуснаха някои грешки, но генерално те играха по-добре от нас”, заяви пред медиите в Албания треньорът на Берое Любо Минчев, чийто тим отстъпи на Теута с 68:80 във втория полуфинал в Балканската лига.

Мачът за третото място не е толкова важен за нас, както и за другия отбор. Не знам какво да очаквам от него. Разочаровани сме. Нормално е. Обикновено тези срещи са много трудни като игра”, добави наставникът на старозагорци, които утре от 17.00 ч. ще излязат срещу Академик Бултекс 99 в зала “Фети Борова” в Тирана.