Александър Везенков се представи силно при визитата на своя Олимпиакос на Армани Милано, като отбеляза 10 точки, които допълни с 1 борба и 2 откраднати топки за 16 минути. Гръцкият гранд обаче отстъпи в Италия с 57:66 в мач от редовния сезон в Евролигата.

Не играхме по начина, по който искахме. Не се справихме добре в третата част. Опитахме да лимитираме Армани през първото полувреме и успяхме, но след това не можахме да ги удържим. Стрелбата им потръгна след почивката и за съжаление загубихме”, сподели след двубоя Александър Везенков.

Ако играем по този начин, ще имаме проблеми с всеки отбор. Няма значение как се казва той, а това, че ние не играем добър баскетбол. Трябва да се съсредоточим върху следващия двубой. Не знам дали ще имаме мач в неделя. Следващата седмица ни предстои среща с Байерн и ние трябва да направим всичко, за да победим”, смята крилото на Олимпиакос.

ВЕЛИКОЛЕПЕН ВЕЗЕНКОВ НЕ СТИГНА НА ОЛИМПИАКОС В МИЛАНО (ВИДЕО)