Какво се случи: Монтана 2003 постигна втора поредна победа в Адриатическата лига за жени. Тимът на Стефан Михайлов се наложи над словенския Триглав със 79:62 като гост в мач от 8 кръг в турнира. Българският шампион вече има в актива си 4 успеха и 3 поражения и е на второ място в класирането след лидера Берое.

Най-добри: Тайлър Мануел завърши с 27 точки и 7 борби за Монтана 2003. Димана Георгиева добави 12 и 8 борби. Радостина Димитрова се отчете с 11 точки и 8 борби.

Ребека Абрамович бе най-резултатна за Триглав с 18 точки.

Повратна точка: Гостенките доминираха през по-голямата част от двубоя, като допуснаха съперникът им да вземе само последната четвърт след 22:15. Най-голямата разлика в срещата за Монтана 2003 пък 25 точки, което се оказа достатъчно за успеха.

Какво предстои: На 19 декември Монтана 2003 ще гостува на Трешневка 2009.