Павел Маринов и Каен изпуснаха да добавят още една победа на сметката си във Франция. Българинът и тимът му загубиха от Париж с 96:99 след две продължения у дома в мач от 6 кръг в лига ПРО Б.

Един от капитаните на националния ни отбор отново бе сред най-добрите за Каен. Павел Маринов отбеляза 14 точки, които допълни със 7 борби, 3 асистенции и 1 чадър за 36 минути и бе 2/4 от средно разстояние, 2/6 от тройката и 4/7 от линията за изпълнение на наказателни удари.

След равностоен и изпълнен с обрати двубой Павел Маринов изведе Каен напред със 78:71 след два успешни наказателни удара през последната част. Гостите обаче се докопаха до продължение след 80:80. Ситуацията се повтори и в следващите 5 минути, а двата отбора отказваха да загубят и се стигна до второ продължение след 87:87. Париж все пак се измъкна в края на вторите допълнителни 5 минути, оформяйки крайното 99:96.

Каен има на сметката си 1 победа и 5 загуби. На 23 ноември Павел Маринов и съотборниците му гостуват на Еврьо.