Рилски спортист ще бъде домакин на Финалната четворка в Балканската лига, която ще се проведе на 14 и 15 април. В нея самоковци ще влязат като носители на трофея от първото му издание през 2009 г.

Балканската лига означава много за нас, защото ние бяхме първият победител в турнира. Ние се отнасяме изключително сериозно към тази надпревара и винаги сме били амбицирани да я спечелим, за да защитим името и позициите си. След като отново сме във Финалната четворка и това е 10-тата годишнина, се надявам ние да победим. Все пак това е спорт и всичко се случва. Пожелавам успех на всички участници и нека най-добрият спечели”, категоричен е президентът на Рилски спортист инж. Петър Георгиев.

Утре (14 април) от 18.30 ч. Рилецо ще излезе у дома срещу Башкими във втория полуфинал в Балканската лига, а 45 минути по-рано в “Арена Самоков” ще стартира и официалното откриване.