Какво се случи: Монтана 2003 допусна поражение в последния си мач от Топ 8 в Адриатическата лига. Отборът на Стефан Михайлов падна от Будучност с 63:76 при визитата си в Черна гора, като остана на трето място в крайното класиране, с баланс от 9-4.

Най-добри: Сара Бът се представи силно за Монтана 2003 и остави срещу името си 18 точки и 6 борби. Радостина Димитрова приключи със 17.

Божица Муйович и Мари Лашоун Малоун отбелязаха по 22 точки за Будучност.

Повратна точка: Милана Живадинович и Радостина Димитрова изведоха Монтана 2003 до 37:33 след 20 минути игра. През второто полувреме обаче домакините заздравиха защитата, като през последната четвърт лимитираха вицешампионките до 9 точки, отбелязвайки 23.

Какво предстои: Двата отбора са сигурни за Финалната четворка в Адриатика, която ще се проведе в Монтана на 23 и 24 март. Другите два участника ще бъдат Целе и Цървена Звезда.