Какво се случи: Шампион 2006 триумфира за четвърти път във Втората шестица на А група. В зала “Румен Пейчев” тимът на Лъчезар Коцев надви Левски с 52:48 в последен мач от 7 кръг от втория етап на шампионата при дамите. Шампион 2006 има в актива си и 2 загуби, като заема четвърто място в класирането, докато “сините” са с баланс от 1-6 и са пети.

Най-добри: Елена Димова бе много полезна за Шампион 2006 и записа дабъл-дабъл – 18 точки и 10 борби. Цветелина Димитрова също стигна до двойните показатели – 12 и 10 борби. Калина Иванова добави 10 точки.

Анна Стоянова бе най-резултатна за Левски със 17 точки. Виктория Койчева грабна 18 борби, които допълни с 8 точки.

Повратна точка: “Сините” доминираха под двата ринга, като овладяха 45 срещу 39 борби за съперника. Шампион 2006 обаче по-точен зад дъгата – 6 срещу 3 точни стрелби за Левски.

Какво предстои: На 9 март Левски гостува на Септември 97, а ден по-късно Шампион 2006 ще излезе срещу НСА.