Какво се случи: Кливланд допусна 14-та загуба в последните си 21 мача в НБА. "Кавалерите" паднаха от Орландо с 98:116 като гости и това бе 22-рото им поражение в лигата този сезон.

Най-добри: Леброн Джеймс, който още веднъж потвърди, че остава в Кливланд поне до лятото, бе много полезен и записа дабъл-дабъл от 25 точки и 10 борби плюс 5 асистенции. С по 12 точки приключиха Тристан Томпсън, Джей Ар Смит и Джеф Грийн.

Джонатан Симънс бе най-резултатен за Орландо с 34 точки и 7 борби. Еван Фурние реализира 19 и грабна 6 борби.

Повратна точка: “Магьосниците” прекъснаха серия от девет поредни домакински загуби от този съперник в лигата, след като Джонатан Симънс се развихри и отбеляза 22 точки през третия период. Орландо пък направи пълен обрат, след като в края на първата част изоставаше с 21.

И още: Треньорът на Кливланд Тайрон Лу напусна пейката на своите през втория период заради здравословни проблеми и не довърши срещата. Неговите функции пък пое помощникът му Лари Дрю.

Какво предстои: След по-малко от 24 часа Кливланд приема Минесота, а Орландо ще играе с Атланта в четвъртък.