Какво се случи: Пред погледа на Перо Антич Йордан Минчев и МЗТ Скопие допуснаха загуба в Адриатическата лига. Българинът и тимът му паднаха от Цървена Звезда след 58:92 в предпоследния мач от 17 кръг в турнира. МЗТ Скопие има в актива си 3 успеха и 14 поражения, като заема последното 12-то място в класирането.

Най-добри: 203-сантиметровото крило се включи от пейката за МЗТ Скопие, като остана в игра 6 минути. 19-годишният ни баскетболист овладя 3 борби, но не успя да се разпише. От неговите съотборници Андрей Маслинко приключи с 15 точки.

Огнен Добрич бе най-резултатен за Цървена Звезда с 23 точки. Тайлър Рочести остана с 13.

Повратна точка: Втората четвърт бе ключова, като в този период Цървена Звезда се представи силно в защита и лимитира съперника си до 7 точки. На почивката гостите водеха с 40:25 и до края не изпуснаха лидерството.

Какво предстои: На 30 януари МЗТ Скопие на Йордан Минчев гостува на Мега Лекс.