Имаше много силни минути, особено във втората част. 60 точки вкарахме на полувремето. Трудно е да се държи 100% концентрация, когато съперникът отстъпва като потенциал. Интересува ме само отборната игра. Всеки един от тези 12 може да е фактор, звезда, във всеки друг отбор, но тук е един от 12-те. В решаващите моменти, когато трябва да се печелят титли, когато това ще окаже влияние. Има неща, които трябва да пречупим в себе си. Трябва да преборим себе си. Имаше много хубави неща, но и много липса на концентрация в защита", това заяви треньорът на Левски Лукойл Константин Папазов след успеха на тима му над Ямбол със 108:88.

"Имаме резерви, но съм убеден, че в решаващите моменти те ще бъдат такива каквито трябва да бъдат. Иска ми се да има постоянство. Загубихме едно цяло полувреме от тях, значи не сме си свършили работата", допълни наставникът на столичани.

ЛЕВСКИ ЛУКОЙЛ ОТНЕСЕ ЯМБОЛ В “УНИВЕРСИАДА”