Какво се случи: ЦСКА Москва записа първата си победа в Евролигата за календарната 2018 г. След загубата от Барселона на Александър Везенков руснаците изляха гнева си, побеждавайки като гост Армани Милано с категоричното 107:81.

Най-добри: Нандо Де Коло поведе своите към успешна развръзка с 24 точки. Уил Клйбърн и Серхио Родригес добавиха по 15, Кори Хигинс се разписа с 12, а Никита Курбанов вкара 11. За домакините със 17 отговори Калеб Тарчевски.

Повратна точка: Де Коло блесна рано, извеждйки московчани до 23:15 още в края на първата четвърт. На полувремето пък разликата вече бе 14-точкова. Каквото и да опитваха италианците, ЦСКА така и не погледна назад.

Какво предстои: В следващия кръг „армейците“ приемат Анадолу Ефес, а Армани ще е домакин на Уникаха Малага.