Йордан Минчев и МЗТ Скопие стартираха със загуба новата 2018 г. в Адриатическата лига. Българинът и отборът му паднаха от Игокеа с 68:77 у дома в мач от 15 кръг в турнира. МЗТ Скопие е с баланс от 2-13, като заема последното 12-то място във временното класиране.

Двуметровото крило започна сред титулярите за МЗТ Скопие, като се разписа с 3 точки, 1 борба, 2 асистенции и 1 открадната топка за малко повече от 16 минути. При стрелбата си роденият в Сливен баскетболист бе 1/2 от зад дъгата. От неговите съотборници Дамян Стояновски остави срещу името си 14 точки.

Игокеа си осигури двуцифрена преднина в началото на последната четвърт, след като стигна до 67:57, възползвайки се от многобройните грешки на домакините, за да увеличи преднината си и да стигне до успеха.

На 14 януари МЗТ Скопие на Йордан Минчев гостува на Цибона.