Какво се случи: Далас записа четвърта поредна победа след като се наложи над Оклахома със 116:113 след страхотна игра на новобранеца Денис Смит-младши. Младокът избухна с 11 точки в заключителните минута и половина до сирената.

Най-добри: Харисън Барнс наниза 24 точки за триумфа на "маврите", Денис Смит добави 19, ветеранът Дирк Новицки постави срещу името си в статистиката още 13 точки.

Ръсел Уестбрук записа пореден чудовищен мач този сезон с показатели от 38 точки, 15 борби и 11 асистенции, Пол Джордж реализира 25 (4/7 от тройката), а Кармело Антъни се оттегли от паркета с 21 точки (също с 4/7 от тройката).

Любопитно: За Уестбрук това бе 12-ти трипъл-дабъл от началото на сезона, а Оклахома бе с 11 победи и едва 3 поражения през декември преди да загуби последователно от Милуоки и Далас.