Какво се случи: Цървена Звезда се разходи по острието на бръснача, но все пак ликува в Милано. Момчетата на Душан Алимпиевич бяха на път да профукат аванс от 17 точки, но в крайна сметка оцеляха срещу Армани след 91:88 като гости в последния двубой от 15 кръг в Евролигата.

Най-добри: Джеймс Фелдайн остави срещу името си в статистиката за Цървена Звезда 19 точки. Милко Биелица добави 18 и 7 борби. Матиас Лесо завърши с 14 точки.

Владимир Мицов бе най-резултатен за Армани Милано с 16 точки. Амат Байе и Дайрис Бертанс останаха с по 14.

Повратна точка: След като изоставаше със 17 точки през първото полувреме, Армани намали до 60:61 в началото на последната четвърт. Последваха няколко смени на водачеството, а в края Джеймс Фелдайн изведе Цървена Звезда до победата.

Какво предстои: Сърбите имат в актива си 6 успеха и 9 поражения, докато италианците са с баланс от 4-11. На 5 януари 2018 г. Армани Милано гостува на Олимпиакос, а Цървена Звезда приема Жалгирис.