Първото полувреме имахме ужасяваща защита, а второто полувреме – грешки при комуникацията в защита. Мисля, че след почивката играхме по-добре. В правилния момент дойдохме, където искахме да бъдем, но имаше и някои грешки. Това е нашата съдба. Нищо лошо не мога да кажа на играчите, оставиха всичко на игрището”, бяха първите думи пред БНТ на треньорът на Лукойл Академик Шарон Друкер след загубата на отбора му от Истанбул със 76:80 в Ботевград.

ЛУКОЙЛ ОТПАДНА ОТ ФИБА КЪП (ВИДЕО)

Мисля, че това е максимума на този етап. Дадохме каквото можахме от себе си срещу много добър отбор. Почувствах, че може да спечелим, но достатъчно близо не е достатъчно. В събота обаче ни предстои още един труден мач срещу Берое. Няма лесни двубои”, каза още наставникът на “студентите”.