Какво се случи: Женският Берое загуби за трети пореден път в Адриатическата лига. В обновената общинска зала “Стара Загора” отборът на Таня Гатева не успя срещу Плей Оф след 78:83 в мач от група А на надпреварата. Старозагорки са с баланс от 1-3, докато съперникът им от Босна и Херцеговина има 2 успеха и 2 поражения.

Най-добри: Теодора Динева се разписа с 24 точки за Берое. Габриела Николова добави 19 и 9 борби. Гергана Иванова реализира 17 точки плюс 7 борби. Габриела Костова грабна 12 борби, които допълни със 7 точки.

Николина Джебо бе най-резултатна за Плей Оф с 30 точки и 7 борби. Йована Маркович и Сандра Ажинович останаха с по 15, като грабнаха общо 21 борби.

Повратна точка: Старозагорки стояха равностойно на своя съперник през по-голямата част от двубоя, но Плей Оф измъкна успеха през последната четвърт след като Николина Джебо и Сандра Ажинович се разиграха, което стигна за крайното 83:78.

Какво предстои: На 1 ноември Берое гостува на Истанбулски университет, а ден по-късно Плей Оф ще играе с Будучност.