Какво се случи: Монтана 2003 допусна първа загуба в Адриатическата лига за жени през 2017/2018. В Белград тимът на Стефан Михайлов претърпя поражение от Партизан със 74:77 в мач от група Б на турнира. Вицешампионките са с баланс от 2-1, което има и Целе.

Най-добри: Капитанът на Монтана 2003 Димана Георгиева поведе колоната на реализаторите с 20 точки и 6 борби. По 10 отбелязаха Виктория Стойчева, Цветомира Шаренкапова, Радостина Димитрова и Сара Бът, като последната грабна и 10 борби, за да оформи дабъл-дабъл.

Миляна Божович бе най-резултатна за Партизан с 26 точки и 9 борби. Милица Спикич остана с 20 и 5 борби.

Повратна точка: Монтана 2003 държеше инициативата през по-голямата част от първото полувреме, като на голямата почивка водеше с 36:32. След паузата домакините увеличиха оборотите и дори обърнаха до 47:46, но Димана Георгиева и Радостина Димитрова върнаха български тим на лидерска позиция за 57:54. Въпреки съпротивата на Монтана 2003, сръбкините измъкнаха успеха в края чрез дуото Миляна Божович и Милица Спикич.

Какво предстои: На 25 октомври от 18.30 ч. в зала “Младост” момичетата на Стефан Михайлов ще играят срещу Медвешчак.